Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Doctors of the institution conduct appointments only by appointment! To register for paid services, you must present a TIN.

28.02.2024

Арт-терапії на відновлення ресурсів.

Для пацієнтів відділення, практичним психологом Похило Лесєю Михайлівною було проведено групове заняття з Арт-терапії на відновлення ресурсів. Пацієнти мали унікальну можливість виразити свої емоції та почуття шляхом ліплення з пластиліну.

 

У теплій атмосфері групового заняття пацієнти змогли відчути підтримку одне від одного та від самого терапевта, поділившись своїми думками та досвідом у групі. Це сприяло не лише емоційному відновленню, а й взаєморозумінню та підтримці між учасниками сесії.

 

Ліпка з пластиліну - це не лише креативний спосіб виразити себе, але й корисна техніка для розвитку дрібної моторики рук. Це допомагає пацієнтам покращити координацію та контроль рухів, що має позитивний вплив на роботу мозку. Регулярні заняття такою терапією можуть покращити пам'ять та когнітивні функції, що особливо важливо для тих, хто пережив травматичні події або акубаротравми.

 

Завдяки такому різновидові психологічної допомоги пацієнти можуть знайти внутрішню гармонію, розслаблення та підтримку у спільноті, що допомагає їм відновити психоемоційний баланс та відчути себе краще.

     

(с) 2024

Appoint to a doctor