Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Doctors of the institution conduct appointments only by appointment! To register for paid services, you must present a TIN.

07.02.2024

Для пацієнтів відділення реабілітації було проведено групове заняття з нейрогімнастики.

Для пацієнтів відділення реабілітації було проведено групове заняття з нейрогімнастики. Мета цього заняття полягала у поліпшенні функцій головного мозку та стимулюванні когнітивних процесів.

 

Під час заняття, практичний психолог Похило Леся Михайлівна вдало поєднала різноманітні вправи з нейрогімнастики з малюванням обома руками. Нейрогімнастика - це система спеціально розроблених фізичних вправ та інтересних завдань, які сприяють підвищенню нейрологічної активності та розвитку різних регіонів мозку. Ці вправи сприяють активації мозкових функцій, поліпшенню уваги, концентрації, пам'яті та інших когнітивних процесів.

 

Однією з цікавих вправ, які провела практичний психолог, було малювання обома руками. Ця вправа сприяє залученню обох півкуль головного мозку, що активізує зв'язки між ними та сприяє координації рухів та розвитку обох рук. Пацієнти отримали пензлики та фарби, і з максимальною увагою малювали різні образи, використовуючи обидві руки.

 

Крім того, під час заняття були проведені спеціальні вправи з нейрогімнастики, спрямовані на тренування різних функцій мозку, таких як увага, пам'ять, мислення тощо. Ці вправи можуть включати розв'язування головоломок, складання різних схем, злагодженість рухів, координацію та інші завдання, які стимулюють роботу мозку та сприяють його розвитку.

 

Завдяки заняттям з нейрогімнастики, пацієнти отримали можливість поліпшити свої когнітивні навички та відновити функції головного мозку, які були пошкоджені внаслідок травми чи хвороби. Важливо зазначити, що ці заняття проводяться відповідно до індивідуальних можливостей кожного пацієнта та під наглядом практичного психолога, щоб максимально забезпечити безпеку та успішність тренувань.

    

(с) 2024

Appoint to a doctor