Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Doctors of the institution conduct appointments only by appointment! To register for paid services, you must present a TIN.

24.01.2024

ART-Терапія на тему "Дерево" у ВМПР

Практичний психолог Похило Леся Михайлівна провела групове заняття з АРТ-терапії на тему "Дерево" для пацієнтів відділення реабілітації. Головною метою цього заняття було відновлення внутрішніх ресурсів учасників групи.

 

Перед початком заняття кожен пацієнт отримав аркуш паперу та різнокольорові олівці, щоб вони могли вільно виразити свої почуття та думки через малюнок. Протягом заняття Похило Леся Михайлівна сприяла створенню сприйнятливої та підтримуючої атмосфери, де кожен учасник міг відкрито висловити те, що він відчуває та думає про тему "Дерево".

 

Учасники групи були надзвичайно зосереджені на своїх малюнках та використовували різноманітні колори, форми і лінії для створення образів дерев. Кожен малюнок був унікальним і відображав особисту інтерпретацію учасника про те, що дерево означає для нього та які внутрішні ресурси воно символізує.

 

Після того, як кожен учасник завершив свій малюнок, Похило Леся Михайлівна запросила кожного презентувати свою роботу і пояснити, які почуття, думки та значення він асоціює зі своїм малюнком. Цей етап відкрив можливість для учасників взаємної емоційної підтримки і взаєморозуміння, оскільки кожен міг сприйняти та помітити схожість або відмінність у способі сприйняття та інтерпретації.

 

Групове заняття з АРТ-терапії "Дерево" стало можливістю для пацієнтів відділення реабілітації відновити внутрішні ресурси та знайти спосіб виразити свої почуття та думки про певну тему. Цей підхід дає можливість зосередитися на власних емоціях та знайти спосіб їх конструктивної обробки.

 

(с) 2024

Appoint to a doctor