Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Doctors of the institution conduct appointments only by appointment! To register for paid services, you must present a TIN.

18.01.2024

АРТ-терапія, відновлення ресурсів та поліпшення психічного стану пацієнтів.

У четвер, для пацієнтів відділення реабілітації було заплановано цікаве та корисне групове заняття з АРТ-терапії під керівництвом практичного психолога Похило Леся Михайлівна. Ця терапевтична сесія була спрямована на відновлення ресурсів та поліпшення психічного стану пацієнтів.
Одним із методів, який був використаний на занятті, була ліпка з пластиліну. Цей чудовий спосіб розвивати дрібну моторику рук, що в свою чергу покращує роботу півкуль головного мозку. Пацієнти з захопленням долучилися до цього процесу, відчуваючи приємність від рукотворчості та покращення своєї моторики. Крім того, це завдання стимулювало творчий потенціал та сприяло відновленню емоційного стану.
Не менш важливим було і саме спілкування пацієнтів під час заняття. Кожен мав можливість не лише виявити свою творчість через роботу з пластиліном, але й поспілкуватися з іншими учасниками групи. Ця можливість сприяла створенню атмосфери взаємопідтримки та розуміння, де пацієнти могли відкрито висловлювати свої думки та почуття.
Наприкінці заняття кожен учасник групи міг презентувати свою власну роботу з пластиліну. Цей момент був особливим, оскільки кожна робота несла в собі унікальність та індивідуальність кожного пацієнта. Презентація сприяла відчуттю задоволення, підвищенню самооцінки та покращенню самопочуття учасників групового заняття.
Загалом, групове заняття з АРТ-терапії на відновлення ресурсів, стало дуже корисним та значущим для пацієнтів. Воно не лише допомогло відновити дрібну моторику рук та покращити роботу півкуль головного мозку, але й створило сприятливу атмосферу.

(с) 2024

Appoint to a doctor