Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Doctors of the institution conduct appointments only by appointment! To register for paid services, you must present a TIN.

11.01.2024

Групове заняття з нейрогімнастики у ВМПР

4 січня, у четвер, відбулося групове заняття з нейрогімнастики для пацієнтів відділення реабілітації. Цей вид занять спрямований на поліпшення функціональності головного мозку та покращення реабілітаційного процесу.

Під час заняття пацієнти брали участь у малюванні обома руками, що сприяє активізації роботи обох півкуль головного мозку. Це важливо, оскільки співпраця між лівою та правою півкулями сприяє підвищенню рівня когнітивних процесів та взаємодії між ними.

Після малювання пацієнти зайнялися вправами з нейрогімнастики. Ці вправи спрямовані на вдосконалення дрібної моторики рук, що є важливим аспектом фізичної реабілітації. Крім того, вони сприяють покращенню пам'яті та координації рухів.

Варто зазначити, що проведене заняття сприяло розвитку різних навичок, необхідних для повноцінного функціонування пацієнтів під час процесу реабілітації. Нейрогімнастика допомагає удосконалити психомоторні та когнітивні навички, підвищує концентрацію уваги та уміння вирішувати різні завдання.

Заняття проводила практичний психолог Похило Леся Михайлівна, яка має багаторічний досвід у реабілітації пацієнтів. Вона стежить за кожним учасником групи та враховує їхні індивідуальні потреби, роблячи заняття ефективним та цікавим для всіх.

Це заняття є важливою частиною повноцінного реабілітаційного процесу, яке спрямовано на покращення фізичного, психічного та когнітивного стану пацієнтів.

(с) 2024

Appoint to a doctor