Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Doctors of the institution conduct appointments only by appointment! To register for paid services, you must present a TIN.

Терапевтичне відділення №1 поліклініки Госпіталю (з поліклінікою)

Терапевтичне відділення №1  поліклініки Госпіталю (з поліклінікою) розміщене на 3 поверсі будівлі поліклініки за адресою м. Київ вул.П.Майбороди, 19, функціонує з 8.00 год до 20.00 год з понеділка по п'ятницю, субота з 9.00 год до 18.00 год. у неділю черговий терапевт з 9.00 год до 18.00.  У складі відділення працюють лікарі: терапевти, загальної практики-сімейні лікарі.
Відділення створене з метою здійснення медичної практики для надання амбулаторно-поліклінічної, лікувально-профілактичної допомоги прикріпленому до Госпіталю (з поліклінікою) контингенту та іншим громадянам України, в т.ч. іноземним.
У відділенні проводиться обстеження і лікування пацієнтів, з патологією внутрішніх органів - захворюваннями системи кровообігу, дихання, травлення, хвороб нирок, захворювань сполучної тканини і т.д., шляхом застосування необхідних діагностичних, лікувальних, реабілітаційних та профілактичних заходів із складанням візуальних планів лікування. Залежно від стану пацієнта визначають необхідність призначення додаткової діагностики та консультацій вузьких фахівців.
Діагностично-лікувальний процес проводиться згідно локальних протоколів по нозологіях розроблених, з урахуванням сучасних досягнень медицини. При виникненні невідкладних станів допомога надається в кабінеті долікарняного прийому черговим лікарем-терапевтом та при необхідності проводяться необхідні обстеження та консультація вузьких спеціалістів по потребі. Запис на прийом здійснюється, як при індивідуальному зверненні, так і по передньому  записі по телефону реєстратури поліклініки на зручний для пацієнта час. Направлення пацієнтів на стаціонарне лікування у відділення госпіталю проводиться планово або терміново, в залежності від загального стану хворого.
Діяльність відділення базується на принципі здійснення контролю лікарями лікарських дільниць за станом здоров’я кожного громадянина з числа прикріпленого контингенту з метою застосування заходів попередження захворювань чи їх профілактики.
Адміністрацією та лікарями відділення впровадженні в практику сучасні методи і засоби профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих, передовий досвід роботи профільних медичних закладів.

(с) 2024

Appoint to a doctor