Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Кабінет по наданню платних медичних послуг та страхової медицини

В госпіталі (з поліклінікою)  обслуговуються переважно співробітники МВС та члени їх родин, але мають право обслуговуватись і інші громадяни України на умовах укладених угод, згідно законодавства України.

В Установі функціонує спеціально створений кабінет страхової медицини.

Кабінет працює з усіма пацієнтами, які хочуть обстежуватися і лікуватися в госпіталі (з поліклінікою) на комерційній основі.

Для хворих у госпіталі (з поліклінікою) створені всі умови для того, щоб в найкоротші терміни пройти обстеження і лікування. Ми надамо медичні послуги як амбулаторно-поліклінічні так стаціонарні.

Лікування або обстеження починається з консультації лікаря-фахівця, який дає висновок про необхідність амбулаторного чи стаціонарного (шляхом госпіталізації) лікування. Для оформлення документів Ви маєте звернутись в кабінет №105 (при собі мати паспорт та лікарський висновок).

По завершенні лікування пацієнти отримують повний пакет медичних та фінансових документів.

Досвідчені лікарі госпіталю (з поліклінікою) завжди готові надати висококваліфіковану допомогу Вам та вашим рідним в усіх напрямках сучасної медицини.

Здоров'я - дорожче золота!  

 

Консультацію можна отримати по телефону (044) 483-16-92

(с) 2022

Запис до лікаря