Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Відділення медичної реабілітації та фізіотерапії Госпіталю (з поліклінікою)

Відділення медичної реабілітації та фізіотерапії  Госпіталю (з поліклінікою) знаходиться на 2 поверсі будівлі стаціонару за адресою м. Київ вул. П.Майбороди буд. 19,  функціонує з 08:00 до 15:42 і є невід’ємною частиною лікувального процессу переважної більшості як стаціонарних так і амбулаторних хворих.
Перелік видів  процедур, що надаються у відділенні:
Електротерапія (гальванізація та лікарській електрофорез, терапія діадинамічними  та синусоїдальними модульованими струмами, електрофорез імпульсними струмами, електростимуляція, ультратонтерапія та д’арсонвалізація)
Магнітотерапія та магнітолазеротерапія
Електромагнітні поля високої частоти (УВЧ-терапія, СМХ-терапія)
Лікування механічними коливаннями (ультразвук та ультрафонофорез)
Фототерапія (світлолікування) - ультрафіолетове опромінювання, інфрачервоне опромінювання, лазерне опромінювання
Аерозольтерапія
Теплолікування (озокерито-парафінолікування)
Масаж та лікувальна фізкультура
Рефлексотерапія та мануальна терапія
Душ – масаж підводний - покращує кровопостачання шкіри і гемодинаміку в цілому, покращує обмін речовин, трофічну функцію, сприяє швидкому розсмоктуванню набряків тканин і суглобових потовиділень, крововиливу, прискорює процеси відновлення рухової функції. У теплій воді відбувається розслаблення м'язів, зниження рефлекторної збудливості, болезаспокійливий ефект.
Душ гідролазерний – підвищує імунітет,надає стимулюючу дію на органи кровообігу, нормалізує артеріальний і венозний тиск, зміцнює судини нижніх кінцівок (профілактика варикозного розширення вен, тромбофлебіту),дає неперевершений косметичний ефект, сприяє зниженню ваги і розсмоктуванню целюліту, надає антидепресивну і антистресову дію;
Вихрова ванна для кінцівок - нормалізація тонусу м'язів нижніх кінцівок, "зняття втоми ніг" підвищення загальної працездатності і резистентності організму. Поліпшення кровонаповнення ніг, поліпшення лімфовідтік, в нижніх кінцівках, органів малого тазу і організму в цілому.
Пресотерапія (лімфодренаж) – допомагає позбутися целюліту. Є ефективним методом корекції фігури. Це відмінний спосіб повернути пружність і еластичність старіючої шкіри. Допомагає нормалізувати кровообіг. Це свого роду масаж, який сприяє розслабленню м'язів. Після процедури набряки зникають. Клітини шкіри харчуються, тканини насичуються киснем. Піднімається настрій. Шкіра набуває природний відтінок. Ліквідується важкість у ногах.
Кольоротерапія (хромотерапія)  - це напрямок, при якому використовується вплив колірної гами через око та шкіру, це  стимулює нашу нервову та ендокринну системи, які стимулюють наші життєві процеси.
Скелетне витяжіння хребта («сухе »)- це один з методів фракційної  терапії, для розгрузки хребта, зняття м’язового спазму, зменшення м’язової контрактури,зменшення внутрішньо дискового тиску , збільшення висоти між хребцевого диску, звільнення від тиску нервових структур хребта.
Квант – камера (сауна  інфрачервона)  - одне з головних особливостей інфрачервоної сауни полягає в тому, що вона покращує, стимулює і тонізує діяльність всього організму, благотворно впливає на серцево-судинну і кістково-м'язову систему, покращує загальне самопочуття. Імунна система працює ефективніше, підвищується опірність організму хворобам. Прийом процедур в інфрачервоній сауні надає прекрасний косметичний ефект. Також глибоке проникнення інфрачервоного випромінювання дозволяє ефективно боротися з целюлітом, розщеплюючи його підшкірні відкладення, що складаються з води, жиру і шлаків.
Гідроколонотерапія (очищення кишечнику, промивання кишечнику) - фахівці рекомендують гідроколонотерапію тим, у кого є проблеми з товстим кишечником, так як накопичення шлаків дійсно заважає таким людям жити повноцінно. Дієтологи також в захваті від гідроколонотерапії, так як після 5-7 процедур вага людини знижується в середньому на 3-5 кілограм. А якщо дотримуватися правильної дієти результати ще більш вражаючі!
Термоміостімуляція на апараті «Nuga-best»   -  заснована на принципах східної і західної медицини: рефлексотерапії, точковому масажі і прогріванні довгохвильовими інфрачервоними променями . Крім того, обладнання виконує щадне витягування хребта
Медичні послуги  відділення нанадаються якісно та за доступною ціною.
 

 

Контактні дані: 

483-16-92 або 483-81-85

(с) 2024

Запис до лікаря