Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Стоматологічне відділення поліклініки Госпіталю (з поліклінікою)

Стоматологічне відділення поліклініки Госпіталю (з поліклінікою) розміщене на 4 поверсі будівлі поліклініки а адресою м.Київ вул. П.Майбороди, 19, функціонує з 8.00 год до 20.00 год з понеділка по п'ятницю, субота з 9.00 год до 15.00 год. Стоматологічне відділення госпіталю (з поліклінікою) розташоване на 4 поверсі у будівлі поліклініки та створене з метою здійснення медичної практики для надання амбулаторно-поліклінічної лікувально-профілактичної допомоги прикріпленому до Госпіталю (з поліклінікою) контингенту та іншим громадянам України.
Стоматологічне відділення надає терапевтичну, ортопедичну та хірургічну допомогу. У відділенні працюють лікарі виключно першої та вищої категорії. У складі відділення функціонує кабінет ортопедичної стоматології та зуботехнічна лабораторія.
Відділення забезпечене сучасним обладнанням та сучасними пломбувальними матеріалами. Надає амбулаторну допомогу стоматологічним хворим, спрямовуючи свою роботу на профілактику захворювань щелепно-лицевої ділянки та амбулаторний нагляд з метою профілактики передпухлинних захворювань й пухлин слизової оболонки порожнини рота.
У відділенні панує атмосфера турботи і теплоти, що допомагає кожному пацієнту відчути себе впевнено і спокійно.
Технічне оснащення  дозволяє лікарям виявити перші невидимі патології та скласти кваліфікований план лікування.
 

 

Телефон: (044) 489-45-36

(с) 2023

Запис до лікаря