Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Стоматологічне відділення

Стоматологічне відділення госпіталю (з поліклінікою) розташоване на 4 поверсі у будівлі поліклініки, та створене з метою здійснення медичної практики для надання амбулаторно-поліклінічної лікувально-профілактичної допомоги прикріпленому до Госпіталю (з поліклінікою) контингенту та іншим громадянам України.

Стоматологічне відділення надає терапевтичну, ортопедичну та хірургічну допомогу. У відділенні працюють лікарі виключно першої та вищої категорії. У складі відділення функціонує кабінет ортопедичної стоматології та зуботехнічна лабораторія.

Відділення забезпечене сучасним обладнанням та сучасними пломбувальними матеріалами.  Надає амбулаторну допомогу стоматологічним хворим, спрямовуючи свою роботу на профілактику захворювань щелепно-лицевої ділянки та амбулаторний нагляд з метою профілактики передпухлинних захворювань й пухлин слизової оболонки порожнини рота.

У відділенні  панує  атмосфера турботи і теплоти що допомагає кожному пацієнту відчути себе впевнено і спокійно.

Технічне оснащення  дозволяє лікарям виявити перші невидимі патології та скласти кваліфікований план лікування.

 

Телефон: (044) 489-45-36

(с) 2023

Запис до лікаря