Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

14.02.2024

Групове заняття з АРТ-терапії на тему "Ресурсне місце"

Для пацієнтів відділення реабілітації було проведено групове заняття з АРТ-терапії на тему "Ресурсне місце". Тема ресурсів та емоційної підтримки є дуже важливою в роботі з пацієнтами, оскільки вона дає змогу людям швидше відновлюватися та рухатися вперед. Застосовуючи як зовнішні, так і внутрішні ресурси, пацієнти отримують можливість працювати над своїм одужанням.

 

Під час заняття пацієнти мали можливість спілкуватися один з одним та ділитися своїми думками під час малювання. Це створило сприятливу атмосферу обміну досвідом та взаємної підтримки між учасниками групи. Кожен пацієнт мав можливість виразити свої емоції та переживання через мистецтво, роблячи це в безпечному та підтримуючому середовищі.

На завершення заняття кожен учасник групи презентував свою роботу. Такий підхід сприяє зміцненню позитивного самооцінювання та психологічному зціленню кожного учасника групи.

 

Групове заняття було проведено практичним психологом Похило Лесею Михайлівною, яка експертно планувала та керувала процесом АРТ-терапії. Її професійні навички та досвід в роботі з пацієнтами створили сприятливі умови для успішної реалізації групового заняття та підтримки кожного учасника. Відповідно до потреб та можливостей пацієнтів, це заняття сприяло підвищенню самопочуття, пізнанню та збереженню ресурсів для подальшого одужання та активного життя.

(с) 2024

Запис до лікаря