Контраст
Шрифт

Гінекологічне відділення

У госпіталі (з поліклінікою) на 5 поверсі хірургічного відділення функціонує два гінекологічних кабінети.

Кабінети оснащені сучасною медичною апаратурою, що дозволяє проводити максимально-детальне обстеження пацієнтів та надавати жінкам кваліфіковану допомогу.  У короткий термін Ви зможете уточнити діагноз і провести якісне лікування з використанням інноваційних методик та з залученням індивідуального підходу до кожної пацієнтки.

За допомогою, радіохвильового методу та  апаратури ФОТЕК Вам проведуть радіохвильову  ексцизію, конізацію, та аргоноплазменну коагуляцію патології  шийки матки, видалення папілом, кондилом урогенітальної зони та ін..

Лікарі кабінету нададуть консультацію та проведуть повний огляд, проведуть  забір матеріалу для бактеріологічного,гістологічного і цитологічного дослідження, зроблять РАР – тест (онкоцитологічне  дослідження шийки матки), бактероскопічне дослідження виділень зі статевих шляхів, кольпоскопія, введення та видалення  внутрішньоматкових контрацептивів ( спіралей), вилікують урогенітальні  інфекції, порушеня менструального циклу та ін. гінекологічні захворювання. Також для лікування проводяться  піхвові ванночки; обробку солковагіном шийки матки та ін..

Загальновідомо, що профілактика захворювання краще ніж його лікування, а рання діагностика є запорукою успішного лікування. Ми потурбуємося про Вас, любі жінки, надавши широкий спектр медичних послуг, але й Ви потурбуйтесь про своє здоров’я, завітавши до нас. Регулярний медичний огляд має стати нормою життя. Тож не вагайтесь, наші досвідчені лікарі-гінекологи та турботливий медичний персонал працюють для Вас.

Проводячи будь-які медичні маніпуляції, ми завжди дотримуємося принципів: професіоналізм, медична доцільність і повна конфіденційність.

 

 

 

Телефон реєстратури.: 483-21-54

(с) 2021

Аналізи