Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Doctors of the institution conduct appointments only by appointment! To register for paid services, you must present a TIN.

Відділення інтенсивної терапії та реанімації стаціонару Госпіталю (з поліклінікою)

Відділення інтенсивної терапії та реанімації знаходиться на 8 поверсі будівлі стаціонару за адресою м. Київ вул. П.Майбороди буд. 19,  функціонує  цілодобово. Відділення надає кваліфіковану допомогу. У відділенні працюють лікарі та медичні сестри з великим досвідом проведення анестезій та інтенсивної терапії пацієнтам з різноманітною патологією різного ступеню вираженості.
У відділені організоване добове чергування лікарів-анестезіологів та середнього медичного персоналу. Щодня проводяться ранкові сумісні огляди пацієнтів лікуючими лікарями та реаніматологами за участю головних спеціалістів госпіталю для визначення найоптимальнішої тактики лікування.
Відділення оснащене електронно-діагностичним обладнанням, дихальною, наркозною та ін. апаратурою. Кожне ліжко має центральне підведення кисню.
У відділенні надається допомога хворим з інфекційною патологією, що ускладнена гострою дихальною недостатністю, гострою серцево-судинною недостатністю, інфекційно-токсичним шоком, гострою наднирниковою недостатністю, ДВЗ-синдромом, гострою недостатністю печінки та нирок, синдромом токсикозу з ексикозом, судомним та гіпертермічним синдромом та ін.. В разі важкого стану пацієнт отримує необхідне лікування та догляд  до стабілізаціїї усіх життєвоважливих показників.

(с) 2024

Appoint to a doctor