Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Гастроентерологічне відділення стаціонару

    Відділення розташоване на 8 поверсі стаціонару, розраховане на 40 ліжок з комфортабельними 2,3 та 4-х місними палатами.

     Гастроентерологічне відділення госпіталю проводить лікування пацієнтів з гострими та хронічними захворюваннями шлунка та дванадцятипалої кишки (гастрити, дуоденіти, виразкова хвороба та ін.), захворюваннями гепатобіліарної системи (хронічні гепатити, стеатогепатоз, холецистити, холангіти), захворюваннями підшлункової залози (панкреатити), кишечника (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона).

     У відділенні, з метою верифікації діагнозу, проводиться рентгеноскопія всіх відділів травного каналу, ендоскопічні дослідження шлунка та дванадцятипалої кишки, товстого кишечника із забором біопсійного матеріалу; цитологічне та бактеріологічне дослідження складу жовчі шляхом проведення дуоденального зондування, імунологічне та цитологічне дослідження калу на гельмінти і найпростіші, що в комплексному застосуванні дає можливість не тільки швидко й точно встановити діагноз, але й вчасно розпочати лікування.

    В своїй роботі відділення тісно співпраціє з ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМНУ», Київським міським клінічним онкологічним центром, кафедрою гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО ім. П.Л. Шупика, ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМНУ», Київським НДІ інфекційних захворювань.

 

 

Телефон: (044) 483-77-96

(с) 2023

Запис до лікаря