Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Відділення інтенсивної терапії та реанімації стаціонару Госпіталю (з поліклінікою)

Відділення інтенсивної терапії та реанімації знаходиться на 8 поверсі будівлі стаціонару за адресою м. Київ вул. П.Майбороди буд. 19,  функціонує  цілодобово. Відділення надає кваліфіковану допомогу. У відділенні працюють лікарі та медичні сестри з великим досвідом проведення анестезій та інтенсивної терапії пацієнтам з різноманітною патологією різного ступеню вираженості.
У відділені організоване добове чергування лікарів-анестезіологів та середнього медичного персоналу. Щодня проводяться ранкові сумісні огляди пацієнтів лікуючими лікарями та реаніматологами за участю головних спеціалістів госпіталю для визначення найоптимальнішої тактики лікування.
Відділення оснащене електронно-діагностичним обладнанням, дихальною, наркозною та ін. апаратурою. Кожне ліжко має центральне підведення кисню.
У відділенні надається допомога хворим з інфекційною патологією, що ускладнена гострою дихальною недостатністю, гострою серцево-судинною недостатністю, інфекційно-токсичним шоком, гострою наднирниковою недостатністю, ДВЗ-синдромом, гострою недостатністю печінки та нирок, синдромом токсикозу з ексикозом, судомним та гіпертермічним синдромом та ін.. В разі важкого стану пацієнт отримує необхідне лікування та догляд  до стабілізаціїї усіх життєвоважливих показників.

(с) 2023

Запис до лікаря