Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Відділення інтенсивної терапії

Відділення надає кваліфіковану допомогу та розраховано на 6 ліжок.

У відділенні працюють лікарі та медичні сестри з великим досвідом проведення анестезій та інтенсивної терапії пацієнтам з різноманітною патологією різного ступеню вираженості.

Приміщення відділення розташовані на першому поверсі стаціонару.

У відділені організоване добове чергування лікарів-анестезіологів та середнього медичного персоналу. Щодня проводяться ранкові сумісні огляди пацієнтів лікуючими лікарями та реаніматологами за участю головних спеціалістів госпіталю для визначення найоптимальнішої тактики лікування.

Відділення оснащене електронно-діагностичним обладнанням, дихальною, наркозною та ін. апаратурою. Кожне ліжко має центральне підведення кисню.

У відділенні надається допомога хворим з інфекційною патологією, що ускладнена гострою дихальною недостатністю, гострою серцево-судинною недостатністю, інфекційно-токсичним шоком, гострою наднирниковою недостатністю, ДВЗ-синдромом, гострою недостатністю печінки та нирок, синдромом токсикозу з ексикозом, судомним та гіпертермічним синдромом та ін..

В разі важкого стану пацієнт отримує необхідне лікування та догляд  до стабілізаціїї усіх життєвоважливих показників.

 

Телефони: (044)483-27-92

(с) 2023

Запис до лікаря