Контраст
Шрифт

Терапевтичні відділення стаціонару

     У складі госпіталю ДУ «ТМО МВС України по місту Києву» функціонують два терапевтичних відділення які розташовані на 3 та 7 поверхах корпусу стаціонару , з комфортабельними 1,2 та 3-х місними палатами.

Терапевтичні відділення Госпіталю проводять лікування пацієнтів із:

  • Захворюваннями бронхолегеневої системи (бронхіти, трахеїти, пневмонії, плеврити, бронхіальна астма) з використанням сучасних методів діагностики — цифрової флюорографії, рентгенографії, рентгеноскопії, спірографії, бронхоскопії та ін.
  • Захворювання системи виділення — пієло- та гломерулонефритів, хронічної ниркової недостатності різної етіології, здійснює підготовку пацієнтів для проведення планового гемодіалізу;
  • Захворювання ендокринної системи — цукровий діабет та його ускладнення, порушення функції щитоподібної залози;
  • Ревматологічні захворювання — ревматоїдний артрит, деформуючий остеоартроз, деформуючий спондилоартроз (хвороба Бєхтєрєва) та ін.

     Крім лікування у терапевтичному відділенні №2 Госпіталю проводиться відновне лікування і реабілітація хворих після перенесених гострих захворювань, з неврологічною патологією та патологією опорно – рухового апарату з використанням сучасних  фізіотерапевтичних методів лікування.

     В своїй роботі відділення тісно співпрацюють з ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМНУ», ДУ «Інститут нефрології НАМНУ», Київським міським ревматологічним центром, ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМНУ».

 

 

Контактні телефони:

Терапевтичне відділення №1: 483-21-98

Терапевтичне відділення №2: 483-25-68

(с) 2021

Аналізи