Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Приймальне відділення стаціонару

Відділення структурно пов'язане з усіма лікувальними відділеннями і адміністративними підрозділами госпіталю, веде електронний облік госпіталізованих пацієнтів. Розміщується на першому поверсі стаціонару.

Діагностична палата з усіма зручностями для короткочасного (не більше доби) розміщення та обстеження пацієнтів, які потребують уточнення діагнозу до переведення в профільне відділення.

Крім огляду, пацієнту можуть бути виконані лабораторні, функціональні, рентгенологічні та інші необхідні дослідження. Можливе виконання перев'язок, ін'єкцій, внутрішньовенних інфузій та інших процедур як при наданні невідкладної допомоги, так і планово-амбулаторному порядку.

Основні завдання нашого відділення: прийом та первинне клінічне обстеження пацієнтів; спрямування їх до профільних лікувальних відділеннь госпіталю або до інших лікувальних установ.

Ми проводимо: забір крові з вени для біохімічного та інших аналізів; обстеження на базі відділення за участю профільних фахівців (при необхідності); амбулаторний прийом хворих за невідкладними показаннями в неробочий час.  

У нас починається шлях до одужання. З моменту прибуття в госпіталь (з поліклінікою) пацієнт відчуває нашу увагу, участь та високий професіоналізм персоналу.

 

 

Телефон пост медичної сестри: (044) 483-27-92

(с) 2023

Запис до лікаря