Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Відділення функціональної діагностики

Кабінети відділення Функціональної діагностики знаходяться, як в стаціонарі лікарні так і в поліклініці госпіталю (з поліклінікою).

Відділення функціональної діагностики - це багатопрофільний підрозділ діагностики, оснащений сучасною, високоінформативною медичною апаратурою зарубіжного і вітчизняного виробництва, що має в своєму розпорядженні кабінети для обстеження серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи, магістральних і периферичних судин та працівники якого у своїй роботі застосовують сучасні методи дослідження ( ЕКГ;Ультразвукова  ехокардіографія  серця; Ультразвукова  доплерографія судин; Дослідження  функції дихання тощо.),  які дозволяють виявити патологію в гострому періоді або на ранній стадії захворювання, що дає можливість лікарям-клініцистам призначити відповідне лікування і знизити ризик розвитку ускладнень.

У відділенні функціональної діагностики обстежуються стаціонарні пацієнти, амбулаторні пацієнти, які мають направлення на обстеження лікарями  поліклініки, а також ін.. громадяни при зверненні.

 

 

Контактний телефон: (044)483-21-54

(с) 2023

Запис до лікаря