Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Терапевтичні відділення поліклініки

В  поліклініці функціонують 2 терапевтичних відділення, що розміщенні на 3 та 6 поверхах споруди Поліклініки.

У складі відділень працюють: лікарі-терапевти; лікар-кардіолог, лікары-ендокринологи.

Відділення створені з метою здійснення медичної практики для надання амбулаторно-поліклінічної лікувально-профілактичної допомоги прикріпленому до госпіталю (з поліклінікою) контингенту та іншим громадянам України, в т.ч. іноземним.

У відділеннях проводиться обстеження і лікування пацієнтів, з патологією внутрішніх органів - захворюваннями системи кровообігу, дихання, травлення, хвороб нирок, захворювань сполучної тканини і т.д., шляхом застосування необхідних діагностичних, лікувальних, реабілітаційних та профілактичних заходів із складанням візуальних планів лікування. Залежно від стану пацієнта визначають необхідність призначення додаткової діагностики та консультацій вузьких фахівців.

Діагностично-лікувальний процес проводиться згідно локальних протоколів по нозологіях розроблених з урахуванням сучасних досягнень медицини.При виникненні невідкладних станів допомога надається в кабінеті долікарняного прийому, черговим лікарем-терапевтом та при необхідності проводяться необхідні обстеження та консультація вузьких спеціалістів по потребі. Запис на прийом здійснюється як при індивідуальному зверненні, так і попередній запис по телефону реєстратури поліклініки на зручний для пацієнта час. Направлення пацієнтів на стаціонарне лікування у відділення госпіталю проводиться планово або терміново, в залежності від загального стану хворого.

Діяльність відділень базується на принципі здійснення контролю лікарем-терапевтом лікарських дільниць за станом здоров’я кожного громадянина з метою застосування заходів попередження захворювань чи їх профілактики.

Адміністрацією та лікарями відділень впровадженні в практику сучасні методи і засоби профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих, передовий досвід роботи профільних медичних закладів.

(с) 2023

Запис до лікаря