Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Лікарі установи проводять прийом виключно за попереднім записом! Для оформлення платних послуг необхідно пред'явити ІПН.

Отоларингологічний кабінет

У госпіталі (з поліклінікою) на 5 поверсі хірургічного відділення функціонує два отоларингологічних кабінети.

Кабінети оснащені сучасним устаткуванням, що дозволяє проводити максимально-детальне обстеження пацієнтів. У своїй практиці ми використовуємо найсучасніші методики лікування захворювань ЛОР-органів, що не потребують радикального втручання в організм пацієнта. Ретельний лабораторний і інструментальний контроль процесу лікування дозволяє гарантувати високий і тривалий результат.

За допомогою ендоскопічного  інструментарію Вам та Вашим членам сім’ї  проведуть діагностику  та видалення поліпів, папілом із порожнини носа.

Лікарі кабінету консервативним та пункційним методом вилікують гайморит,  тонзиліт, медикаментозний риніт проведуть видалення сторонніх  тіл  з вуха , горла, носа, методом переміщення по Проетцу зроблять промивання порожнини носа.

Всім пацієнтам, що страждають захворюваннями ЛОР-органів варто пам'ятати, що тільки своєчасна діагностика й лікування допоможуть швидко й без ризику розвитку ускладнень відновити Ваше здоров'я.

Звертаючись до лікаря-отоларинголога нашого закладу, Ви можете бути впевнені, що в кожному клінічному випадку Вам підберуть індивідуальну схему лікування, проконтролюють весь процес терапії до повного видужування.

 

 

Контактний телефон: (044) 483-21-54,   (044) 483-24-93

    

(с) 2023

Запис до лікаря